Опубліковано: Понеділок, 14 березня 2016, 13:41 | Автор: Нове життя | Друк | | Перегляди: 33

Наталію Горщар як скрипаля та співачку громада Любешівщини знає з її виступів на районній сцені у концертних програмах поряд з іншими учасниками аматорського мистецтва. А от минулої п’ятниці в актовому залі НВК в її сольному виконанні прозвучало більше десятка музичних номерів.

Свій перший концерт Наталія Сергіївна приурочила до Міжнародного дня прав жінок та миру – 8 Березня, тобто педагогам-жінкам цього навчального закладу. Тож при вході до залу кожній представниці прекрасної частини людства діти дарували вербові гілочки з пухнастими котиками, які давно стали неофіційним символом цього свята. Кожна пісня, мелодія перемежовувалася вітальними словами від виконавиці для берегинь. Віршовані рядки для жіноцтва прозвучали і від юнаків-вихованців НВК. А на мультимедійній дошці на фоні тюльпанів вимальовувалися поетичні рядки від чоловіків-колег.
На електроскрипці та електрогітарі Наталія Горщар зіграла класичні, народні та сучасні мелодії, співала не лише українською, але й англійською. Зокрема, нагадала присутнім, що нещодавно відзначали 145-ту річницю від дня народження Лесі Українки, тож на честь цієї неординарної жінки-українки виконала пісню на слова поетки під електрогітару, а також мелодію з фільму «Роксолана».
Проникливо-хвилююче звучала скрипка, урочисто і водночас трепетно – гітара. І кожна пісня, мелодія вінчалася бурхливими оплесками глядачів. Великий букет троянд від імені всього колективу для Наталії Горщар вручила заступник директора з виховної роботи Людмила Пасевич, подякувавши за музичне свято і запросивши й надалі радувати своїми концертами в стінах цього навчального закладу.

Тамара Урядова.


http://novezittya.in.ua/khoroshi-podiji/991-solnyi-vystup-na-chest-zhinotstva-nvk


Последние руноскрипты

Обезвредить врага рунами
4. Запереть злобу и колдовство в источ...
Руноскрипт от метеозависимости
Вопрос: Уважаемые рунологи.Я ужасно мете...
Руноскрипт от простатита и цистита
Лечим цистит и простатит (автор Рунава)П...
ЗАЖИВИТЕЛЬ-для заживления ран - запатентованая формула
На днях наткнулась на такой вот став.Наз...
Прекращение действия рунического заклятия
Остановимся на немаловажном вопросе – ка...
Способы активации рун,ставов и т.д.
Наткнулась в сети на замечательную стать...
Универсальный рунический став защиты
Еще одна мощная защитная руна. Рисуем о...
ПриватБанк курс доллара