Наша талановита землячка Наталія Горщар, котра чарує любешівців грою на скрипці на всіх святкових заходах, нещодавно виступала і на великій сцені.

Так, на початку жовтня на стадіоні «Арена Львів» відбулося мега-шоу «Futureland Festival» – масштабне яскраве шоу сучасної електронної музики за участю зірок світової сцени (DJ Netsky, OMNIA, групи Funk Masters (MaxNRG, Derrick, Tonika) та інших). Цей фестиваль проходив у рамках найбільшої ІТ-конференції Східної Європи Lviv IT Arena. Наталію Горщар на цей захід запросив DJ MaxNRG (Funk Masters) для виконання “наживо” з ним своїх композицій «Аркан» та «Jade–Pulp Friction» у стилі drum&bass на електроскрипці (на фото). Тож незадовго до фестивалю пані Наталія написала covers (партія скрипки) на ці композиції. У результаті виступ у Львові пройшов на найвищому рівні.


Крім того, на початку вересня Наталія Горщар дала благодійний концерт у Мукачівському замку Паланок для збору коштів Юлії Мироновій, яка потрапила в реанімацію в Таїланді (дівчина відома на Закарпатті та за його межами як талановитий митець і майстер пісочної анімації, до того ж є дочкою знайомих Наталії).


16 та 18 вересня наша землячка брала участь у концертній програмі на першому мукачівському фестивалі «Варишське пиво», де виконала п’ять композицій на відкритті та 12 - на закритті заходу.


А вже першого жовтня у луцькому замку Любарта грала на скрипці на “Фестивалі Пива та М’яса», який вперше організували в обласному центрі Волині. Сюди Наталію Горщар запросили виконати концертну програму на годину (14 композицій), на ній були присутні гості із різних областей України - представники торговельних марок із Львівської, Хмельницької, Тернопільської та Волинської областей.


Наталія Муха.


http://novezittya.in.ua/zhittya-i-osobistist/1662-raduyut-uspikhi-zemlyachki
Последние руноскрипты

Обезвредить врага рунами
4. Запереть злобу и колдовство в источ...
Руноскрипт от метеозависимости
Вопрос: Уважаемые рунологи.Я ужасно мете...
Руноскрипт от простатита и цистита
Лечим цистит и простатит (автор Рунава)П...
ЗАЖИВИТЕЛЬ-для заживления ран - запатентованая формула
На днях наткнулась на такой вот став.Наз...
Прекращение действия рунического заклятия
Остановимся на немаловажном вопросе – ка...
Способы активации рун,ставов и т.д.
Наткнулась в сети на замечательную стать...
Универсальный рунический став защиты
Еще одна мощная защитная руна. Рисуем о...
ПриватБанк курс доллара