altУ старовинному замку «Сент-Міклош» відбувся концерт нашої землячки - скрипальки Наталї Горщар «Романтична феєрія скрипки», в якому прозвучали твори М.Паганіні, Ф.Шуберта, Т.Альбіноні, сучасної неокласики та романтичні мелодії.

Окрасою концерту були композиції в поєднанні скрипки та вокалу та вокальні партії із відомих опер. Замок «Сент-Міклош» смт Чинадієво – це унікальна фортеця XV століття, яка стала відомою на всю країну завдяки дивовижній людині - поету, художнику та композитору Йосипу Бартошу. Йосип та його дружина Тетяна Бартош вже понад десять років самотужки відреставровують занедбану за радянських часів унікальну фортецю. Але особлива увага господаря середньовічного замку приділяється не лише відбудові та відновленню будівлі. Головне, що ця споруда наразі виконує не тільки роль музею та пам'ятки старовини, це - сучасний культурно-мистецкий центр. Тут відбуваються творчі зустрічі та концерти класичної музики, оперні вечори та вечори клавісину; працює бібліотека, на відкриття якої приїхав Андрій Андрухович – один із найпопулярніших сучасних українських письменників. Саме Йосиф Бартош люб'язно запросив Наталію Горщар виступити з концертом у стінах замку.

Ось як прокоментувала це дійство Оксана Коваленко, котра була присутня на концерті:

"Вечір феєричної музики в Чинадіївському замку Сент-Міклош завершився. Наталія Горщар віртуозно володіє скрипкою та оперним голосом такої всепоглинаючої енергетики, що я забула, хто повинен вести далі концертну програму після композиції "Привид опери" у її виконанні... Це було неперевершено! «Браво» лунало із зачарованого залу! Сердечні ритми співпадали з оваціями! Незабутня зустріч! Незабутня виконавиця! Дивовижне знайомство!


Джерело: Любешівська газета "Нове життя"

Последние руноскрипты

Обезвредить врага рунами
4. Запереть злобу и колдовство в источ...
Руноскрипт от метеозависимости
Вопрос: Уважаемые рунологи.Я ужасно мете...
Руноскрипт от простатита и цистита
Лечим цистит и простатит (автор Рунава)П...
ЗАЖИВИТЕЛЬ-для заживления ран - запатентованая формула
На днях наткнулась на такой вот став.Наз...
Прекращение действия рунического заклятия
Остановимся на немаловажном вопросе – ка...
Способы активации рун,ставов и т.д.
Наткнулась в сети на замечательную стать...
Универсальный рунический став защиты
Еще одна мощная защитная руна. Рисуем о...
ПриватБанк курс доллара